O společnosti

Skupina SAM je koncern, který tvoří firmy SaM silnice a mosty a.s., SaM silnice a mosty Děčín a.s. a PROMOS spol. s r.o.

 

 

 

 

 

 

Historie vzniku společnosti se datuje od roku 1998. Základní kapitál činí 18 mil. Kč. Od samého počátku existence společnosti je hlavní aktivitou firmy provádění dopravních staveb, rekonstrukce a opravy mostů, zhotovování a opravy komunikací, zpevněných ploch a silničních povrchů.

V největší míře společnost působí v severních Čechách, ale svou spoluprací se sesterskou společností SaM silnice a mosty a.s., Česká Lípa  se podílí i na stavbách ve středních Čechách. V roce 2008 došlo k fůzi dvou samostatných akciových společností SaM silnice a mosty Děčín a. s. a SaM silnice a mosty Varnsdorf a.s. do jedné společnosti. Společnost SaM silnice a mosty Děčín a.s. tak nyní disponuje ve šluknovském výběžku svým odštěpným závodem. Naše společnost je tvořena týmem inženýrů, techniků a řemeslníků, znalých svého oboru, kterým se daří naplňovat v plné míře požadavky investorů jednak díky osvědčeným technologiím stavebních prací, tak i zaváděním nových progresivních technologií s využitím moderních materiálů, podpořených zavedením integrovaného systému managementu (ISM).

Základní údaje o společnosti

Firma: SaM silnice a mosty Děčín a.s.
Sídlo: Oblouková 416, 405 02 Děčín 1
IČ: 25042751/div>
DIČ: CZ25042751
Zapsán v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, složka 1142